Oppo Find X7 serisinin lansman tarihi ve özellikleri açıklandı

Oppo, 2024 yılının 8 Ocak’ında yerel saat ile 14:30’da Çin’de Find X7 serisi akıllı telefonlarını tanıtacağını resmi olarak onayladı. Ek olarak, Find X7 ve Find X7 Ultra akıllı telefonları, şimdiden Oppo Çin’in çevrimiçi mağazasında rezervasyon için listelendi. Resmi listelemeler, her iki telefonun konfigürasyonlarını ve renk seçeneklerini resmi duyurudan çok önce doğruladı.

Find X7, Dimensity 9300 yonga seti ile donatılmış olarak gelecek. Resmi listelemeye göre, telefon dört farklı konfigürasyonda sunulacak: 12 GB RAM + 256 GB depolama, 16 GB RAM + 256 GB depolama, 16 GB RAM + 512 GB depolama ve 16 GB RAM + 1 TB depolama.

Find X7, Gök Yıldızı Siyahı, Deniz ve Gökyüzü, Çöl Ay Gümüşü ve Dumanlı Mor olmak üzere dört farklı renkte mevcut olacak.

Oppo Find X7 serisinin lansman tarihi ve özellikleri açıklandı

Find X7 Ultra’nın Snapdragon 8 Gen 3 SoC ile donatılması bekleniyor. Bu model üç farklı varyantta sunulacak: 12 GB RAM + 256 GB depolama, 16 GB RAM + 256 GB depolama ve 16 GB RAM + 512 GB depolama.

Renk seçenekleri açısından, Find X7 Ultra; Çam Gölgesi Mürekkep, Deniz ve Gökyüzü ve Çöl Ay Gümüşü gibi seçeneklerle gelecek.

Find X7 ve Find X7 Ultra, benzer bir tasarıma sahip, ön tarafta delikli ekran ve kavisli kenarlar ve arka tarafta çift tonlu bir panel ile büyük bir kamera modülü bulunuyor. Find X7’de üçlü kamera ünitesi bulunurken, Find X7 Ultra dört kamera sistemine sahip. Ultra model, dünyanın ilk çift periskop telefoto kameralı akıllı telefonu olacak. Ayrıca, birincil kamera olarak bir inç Sony LYT-900 50 megapiksel kamera sensörünü kullanan ilk telefon olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir