Hayranının Telefonunu Fırlatmasıyla Gündeme Gelen Can Yaman Sitem Dolu Bir Paylaşımda Bulundu

İtalya’da yaşamaya başlayan ve ülkede birçok yapımda rol alan ünlü aktör Can Yaman, geçtiğimiz günlerde kendisinin fotoğrafını çeken bir kişinin telefonunu fırlatmasıyla gündeme gelmişti. Yaman, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla bu konudaki sessizliğini bir kez daha bozdu.

Netlflix’te yayınlanacak olan “Viola” adlı dizi için kameraların karşına geçen Yaman, dizinin tanıtımını Instagram hesabından paylaştı.

Ünlü oyuncu, paylaşımında altına hayranının telefonunun telefonunu fırlatmasına yönelik bir açıklamada bulundu.

Dizi için yoğun mesai harcadığını ifade eden Yaman, açıklamasında “fotoğraf çektirmek için duramıyorum” dedi.

‘Elimizden gelenin en iyisini yapmak için her gün çalışıyoruz ve bu nedenle sık sık strese giriyoruz. Hayranlarıma vakit ayıramadığım için üzgünüm. Set gece 1’de bitiyor ve dışarıda resim için insanlar beni bekliyor. Yorgunum ve ertesi gün yine çok erken kalkıyorum, bu yüzden fotoğraf çekmek için duramıyorum ve sadece ‘merhaba’ diyorum. Bazıları beni kötü adam gibi gösteriyor. Gerçekten üzgünüm’

“Yenilmez olmadığımı hatırlatmak isterim”

Günün her dakikası enerjik bir çocuk olmadığını da dile getiren Yaman, ‘Ara sıra bedenim acıdan titriyor ve sonraki günler için dinlenmeye ve konsantrasyona ihtiyaç duyuyor. Çünkü set bitince iş orada bitmiyor, geri dönüp ertesi gün için çalışıyorum ve gece 4’te yatıyorum. Varlığınızı ve sevginizi her zaman takdir ediyorum ancak şunu anlamalısınız ki ‘Hayır’ dediğimde sebeplerim var’  ifadelerini kullandı.

Ünlü oyuncu, sosyal medyada büyük ses getiren tavrının ardından yaptığı ilk açıklamada şu sözleri söylemişti ?

‘Başrolünde yer aldığım ‘Viola Come il Mare’ dizisinin 2. sezonunu çekmek için bulunduğum Sicilya’nın Palermo şehrinde hayranlarımla olan gerçek ilişkim… Gün bitiminde çekimlerin sona ermesinin ardındaki sevgi seli ve yorgunluğa rağmen kucaklaşmamız… Yıllardır olduğu gibi durum böyle, bu gerçek bir gün bile değişmedi… Tacizci sarkıntılar başka, gerçek hayranlarım başka… Bu ayrımı fark etmenizi temenni ediyorum. Tekrar ediyorum gazetelerin her elinde telefon olanı otomatik olarak ‘hayran’ olarak kabul etmesinden rahatsızım. Böyle bir sevginin ve ilginin olduğu yerde stalkerların, tacizcilerin, fırsatçıların da olması kaçınılmaz. Bunu göremeyecek, bilemeyecek, anlayamayacak kadar naif olamazsınız; aksi takdirde art niyetlisiniz demektir.’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir